מרכז סגול בתקשורת

הארץ, מרץ 2019:

כתבתו של אור קשתי על הפעילות החינוכית של מרכז סגול למוח ותודעה ומכון מודע למיינדפולנס, מדע וחברה בבתי ספר ברחבי הארץ תוך שימוש בכלים מעולם חקר המוח ותרגולי מיינדפולנס.

ממון (ידיעות אחרונות), אפריל 2018:

ראיון של רועי ברגמן עם מנהלת מרכז סגול, ד״ר נאוה לויט בן-נון אודות המוכנות של מערכת החינוך בישראל להתמודדות עם אתגרי העתיד. בכתבה מדגישה ד״ר לויט בן-נון את החשיבות של טיפוח היכולות החברתיות-רגשיות של תלמידים ותלמידות.

ממון (ידיעות אחרונות), אפריל 2018:

כתבתו של תלם יהב על השפעת הטכנולוגיה על הקשר שלנו עם הגוף. בכתבה גם דבריה של מנהלת מרכז סגול, ד״ר נאוה לויט בן-נון על החשיבות של קשר זה לבריאות המוחית והמנטלית שלנו.

מגזין גלובס, פברואר 2018:

כתבתו של רנן נצר אודות החדירה של תרגול המיינדפולנס לתחומים שונים בישראל, החל מחינוך, דרך בתי סוהר ועד עבודה עם אוכלוסיות מיוחדות. בכתבה גם דבריה של מנהלת מרכז סגול, ד״ר נאוה לויט בן-נון אודות הקשר בין מיינדפולנס לטיפוח התודעה והקשב. 

ממון (ידיעות אחרונות), אוקטובר 2017:

ראיון של רועי ברגמן עם ד״ר נאוה לויט בן-נון על האופן בו הטכנולוגיה המודרנית (למשל חשיפה למסכים) משפיעה על יכולות ניהול הקשב שלנו ועל התפתחות המוח ואיך אפשר לאמן את המוח להתמודדות מיטבית עם הסביבה המודרנית עתירת הגירויים. לכתבה המלאה.

ממון (ידיעות אחרונות), אוקטובר 2017:

רועי ברגמן מראיין מספר חוקרות מוח ובהן ד״ר נאוה לויט בן-נון על השאלה האם ניתן לזהות במוח מעגלים עצביים שקשורים לעמידות ורווחה נפשית וכן האם אפשר לחזק מעגלים אלו באופן יזום.

ליידי גלובס, יוני 2017:

ראיון של שני פרידן-גפן עם ד״ר נאוה לויט בן-נון וחוקרות מוח מובילות נוספות בישראל לגבי האופן שבו אפשר לחזק מעגלים מוחיים שתורמים לרווחה נפשית ומנטלית. 

גלובס, יוני 2017:

ראיון של צאלה קוטלר עם ד״ר נאוה לויט בן-נון וחוקרים ישראלים נוספים על מהות התודעה האנושית וכיצד ניתן לטפח אותה לטובת חיזוק תהליכים מנטליים חיוביים שתורמים לבריאות מוחית ופסיכולוגית. לכתבה המלאה.

ליידי גלובס, יולי 2015:

דבריה של ד"ר נאוה לויט בן-נון בכתבתה של מיה סלע אודות השפעת השינויים הטכנולוגיים המואצים שחלו בשנים האחרונות בעולם על תפקוד המוח, אינטראקציות אנושיות ותפקודי קשב.

שיחה מקומית, יוני 2015:

כתבתו של גיל גרטל אודות מפגש בין הורים בהוד השרון לאנתרופולוג תמיר ליאון ולד"ר נאוה לויט בן-נון בנושא ההשלכות של הכנסת טאבלטים לכיתות הלימוד. 

הארץ, דצמבר 2014:

כתבתם של ד"ר נאוה לויט בן-נון וד"ר אסף פדרמן, מנהל מכון מודע למיינדפולנס, מדע וחברה, אודות ההשפעה של מדיטציה על המוח והיכולת שלה לחזק את מערכת החיסון ואת תאי הגוף.

דה מרקר, ינואר 2014:

נדן פלדמן מראיין את ד״ר נאוה לויט בן-נון אודות גישתו הייחודית של מרכז סגול למוח ותודעה למחקר של מחלות מוחיות.

כלכליסט, מאי 2013:

כתבתה של קרן צוריאל הררי אודות ביקורו של פרופסור ג׳ון קבט-זין בארץ במסגרת כנס מטעם מרכז סגול למוח ותודעה ומכון מודע למיידפולנס, מדע וחברה אודות השימוש במיינדפולנס בתחומי הרפואה, החינוך והטיפול. 

כלכליסט, ספטמבר 2012:

קרן צוריאל הררי מראיינת את ד״ר נאוה לויט בן-נון אודות ההשפעות של טכנולוגיה מבוססת מסך על התפתחות המוח בילדים והמשמעויות של הכנסת טכנולוגיה כזו לבתי הספר.

ג׳רוזלם פוסט, מרץ 2012:

תמרה זיו מראיינת את הנזיר הבודהיסטי שינזן יאנג בעת ביקורו בארץ מטעם מכון מודע למיינדפולנס, מדע וחברה ועמותת תובנה. קרדיט תמונה: AI.

הארץ, אוגוסט 2011:

דבריה של ד"ר נאוה לויט בן-נון בכתבתה של נועה לימונה אודות יישום תוכנית לימודים מבוססת מיינדפולנס בבית ספר תל-חי שבדרום תל-אביב. 

NRG, דצמבר 2012:

כתבתה של ד״ר נאוה לויט בן-נון אודות ההשפעות המוחיות של מדיטציה ושגשוגו של תחום המחקר המוחי של מדיטציה. קרדיט תמונה: NIH Image Gallery

onlife, אוקטובר 2012:

נגה איתן מראיינת את ד״ר נאוה לויט בן-נון אודות ההשפעות של שיטות אימון מוחי מעולם המדיטציה על המוח ועל רווחה נפשית.