הרצאות וימי עיון

הרצאות

לממצאים מחקר המוח בתחום של רגשות, קוגניציה, התנהגות חברתית, חושים ותנועה יש השלכות מעשיות על חיי היום יום שלנו ועל פרקטיקות חינוכיות וטיפוליות. החוקרות של מרכז סגול מתמחות בהצגת הממצאים הללו ומשמעותם גם לאנשים ללא רקע במדעי המוח. אנו מקיימות הרצאות בנושאים שונים לפי הזמנה בימי עיון, השתלמויות, קורסים וכנסים מקצועיים. לפרטים והזמנות, נא לפנות לד״ר נועה אלבלדה (anoa@runi.ac.il).

״מנפלאות המוח לנפלאות האדם - קורס לאנשי ונשות מקצועות הטיפול

קורס בסיסי

קורס מרוכז המאפשר היכרות מעמיקה עם הנושאים המרכזיים בחקר המוח, החל מהתשתית המוחית, דרך מערכות הרגש, המוטיבציה והקוגניציה ועד ליכולת האנושית הייחודית להבין את העצמי ואת האחר. הקורס נבנה לאנשי ונשות מקצועות הטיפול מתוך ניסיון רב בעבודה מול קהל זה, אך מתאים גם לקהל הרחב ומטרתו לפתח ראייה מחודשת של ההתנהגות הנורמלית והאבנורמלית לאור התובנות מחקר המוח. הקורס נערך פעם בשנה באוניברסיטת רייכמן או באופן פרטי בהזמנה מראש (מותנה במינימום משתתפים).

ימי עיון

ימי עיון המיועדים למטפלים ומטפלות וכן לקהל הרחב. כל אחד מהימים מוקדש להעמקה בנושא מסוים, למשל קשרי גוף – מוח, התפתחות המוח, המוח החברתי והמוח הרגשי. הימים נערכים באוניברסיטת רייכמן או באופן פרטי בהזמנה מראש (מותנה במינימום משתתפים). לפרטים והזמנות, נא לפנות לד״ר נועה אלבלדה (anoa@runi.ac.il).

מפי משתתפים ומשתתפות בקורסים שלנו