הרצאות וימי עיון

הרצאות

לממצאים מחקר המוח בתחום של רגשות, קוגניציה, התנהגות חברתית, חושים ותנועה יש השלכות מעשיות על חיי היום יום שלנו ועל פרקטיקות חינוכיות וטיפוליות. החוקרות של מרכז סגול מתמחות בהצגת הממצאים הללו ומשמעותם גם לאנשים ללא רקע במדעי המוח. אנו מקיימות הרצאות בנושאים שונים לפי הזמנה בימי עיון, השתלמויות, קורסים וכנסים מקצועיים. לפרטים והזמנות, נא לפנות לד״ר נועה אלבלדה (anoa@idc.ac.il).

״מנפלאות המוח לנפלאות האדם - קורס לאנשי ונשות מקצועות הטיפול

קורס בסיסי

קורס מרוכז המאפשר היכרות מעמיקה עם הנושאים המרכזיים בחקר המוח, החל מהתשתית המוחית, דרך מערכות הרגש, המוטיבציה והקוגניציה ועד ליכולת האנושית הייחודית להבין את העצמי ואת האחר. הקורס נבנה במיוחד לאנשי ונשות מקצועות הטיפול מתוך ניסיון רב בעבודה מול קהל זה ומטרתו לפתח ראייה מחודשת של ההתנהגות הנורמלית והאבנורמלית לאור התובנות מחקר המוח. הקורס נערך פעם בשנה במרכז הבינתחומי הרצליה או באופן פרטי בהזמנה מראש (מותנה במינימום משתתפים).

קורס מתקדם

קורס מתקדם המיועד למטפלים ומטפלות עם ידע מעודכן על המוח. הקורס מחולק לימים שמוקדשים להעמקה בנושא מסוים. בין הנושאים בהם הקורס עוסק: קשרי גוף – מוח, התפתחות המוח, המוח החברתי והרגשי. ניתן להירשם לימים פרטניים או לחבילות מוזלות של שלושה ימים ומעלה. הקורס נערכך במרכז הבינתחומי הרצליה או באופן פרטי בהזמנה מראש (מותנה במינימום משתתפים). לפרטים והזמנות, נא לפנות לד״ר נועה אלבלדה (anoa@idc.ac.il).

מפי משתתפים ומשתתפות בקורסים שלנו